Van Lier Ravello
Van Lier Ravello

Lage sneakers

Van Lier Ravello Lage sneakers - zwart

189,99
v.a. 189,99
Kleur: zwart
Kies je maat
40
41
42
43
44
45
46 laatste!
47 laatste!
Vind jouw schoenmaat
Vandaag vóór 23.00u besteld, morgen in huis
Omschrijving Van Lier Ravello
Artikelnummer 1111133020-10

Van Lier Ravello heren sneaker

De luxe design sneaker van Van Lier zijn perfect voor een casual-chique look.

Uitgevoerd in duurzaam geproduceerd nubuck. Deze leersoort vormt zich mooi om de voet voor een betere pasvorm.

Gevoerd met leer wat met het ademend vermogen bevorderend is voor het voetklimaat. Het houdt voeten koel en fris door de goede temperatuurregulerende werking.

Voorzien van een leren voetbed wat bijdraagt aan een goede doorademing van de schoen. Het voetbed is gemaakt van EVA-schuimmix wat een goede demping biedt.

Afgewerkt met een rubberen loopzool met voldoende grip.

Artikel
1111133020-10
Merk
Categorie
Lage sneakers
kleur
Zwart
pasvorm
Normaal
uitneembaar voetbed
Ja
voering
Leer
materiaal buitenkant
Nubuck
materiaal binnenzool
Leer
materiaal buitenzool
Rubber
hakhoogte (in cm)
2
hakvorm
Platte zool
sluiting
Veter
duurzaamheid
Duurzamer productieproces
Neus
Rond
Er is een natuurwet die zegt dat al dat groots is, klein begon. Zo ook Van Lier. In het jaar 1815 lag aan de Langstraat in het Brabantse Loon op Zand, de werkplaats van de familie Van Lier. Het merk blijft ontwikkelen, spelen met kleur én experimenteren met pasvormen. Daarnaast heeft Van Lier inmiddels dus ook bijna 200 jaar ervaring extra en combineert de traditionele kennis met de moderne technieken. Zo levert Van Lier elke dag de schoen van morgen.
Van Lier

Laden..